KURUMSAL KİMLİK

KURUMSAL KİMLİK

Kurumsal kimlik, işletme veya kurumların logo, web tasarım, antetli kağıt, kartvizit gibi kurumun her türlü ürünü ve kullanması gerekenleri grafiksel özgünlük katmayı içerir. 

 

Kurumsal kimlik ile adından da anlayacağınız üzere kurumun kimliği oluşturulur. Örneğin; Cafe işletiyorsunuz, cafenize ait logo, broşür, kartvizit, menü, masa menüsü, saat, antetli kağıt, zarf, fiş, mendil, ürün görselleri v.b. gibi kullandığınız her türlü şeyi size özgü şekilde oluşturarak daha profesyonel bir dış imaj sergilemenizi sağlar. 

 

Kurumsal Kimlik Nedir?

Kurumsal kimlik nedir? gibi soruları birçok işletme sahibi veya işletme sahibi adaylarının sorduğu en önemli soruların başında yer alıyor. Kurumsal kimlik tasarımı, işletmenizde bulunan her ürüne ve müşterilere sunduğunuz farklı eşyaları, işletmenize özgün tasarlanmasını sağlar. 

 

Kurumsal kimlik, işletmenizin dışarıdan görünmesini sağlar. Profesyonel işletme sahipleri, müşteri arttırmak ve büyümek için öncelikle prestij kazanmaları gerekmektedir, bu noktada işe kurumsal kimlik tasarımı dahil oluyor.

KURUMSAL KİMLİK İÇİN HEMEN TEKLİF AL

DİĞER HİZMETLERİMİZ