MOBİL UYGULAMA

MOBİL UYGULAMA

Mobil Uygulama hizmetimiz ile web tasarım, İnternet sitelerinizi telefon uygulamasına dönüştürüyoruz. İOS ve Andorid işletim sistemlerinde çalışabilecek her telefona uygun mobil uygulama size özel tasarlanmaktadır.

 

Play Store ve App Store gibi popüler uygulama dağıtıcıların da tasarladığımız mobil uygulamaları sizler için tasarlayıp yayınlıyoruz. Bu tür uygulamalar sayesinde hem daha fazla müşteriye ve kullanıcıya erişebilir, hemde sektörünüzde otorite sahibi olabilirsiniz. 

 

Mobil uygulama nedir ve nasıl yapılır gibi birçok soruya cevap vereceğiz. Yaratıcı fikirlerimiz ile sizlere profesyonel hizmeti, en uygun fiyatlar da sunuyoruz. 

 

Mobil Uygulama Nedir?

Mobil Uygulama, İOS ve Android uygulama mağazalarından rahatlıkla indirilebilen, kullanıcıya İnternet sitesinden daha kolay bir arayüz ve kullanım imkanı sunan uygulamalara denmektedir. 

 

İşletme sahiplerinin mobil uygulama yaptırmak istemesi, günümüz ve gelecek için çok önemli bir stratejidir. Mobil Uygulama, işletmenize özel olarak tasarlanmaktadır.

 

Mobil uygulamaların arayüzü yaptığınız veya yapmak istediğiniz işleme uygun ve özel olarak Andorid ve İOS işletim sistemleri için ayrı kodlama dillerinde kodlanır ve grafikleri hazırlanarak mağazalarda paylaşılır. 

 

Mobil Uygulama Ne İşe Yarar?

Mobil Uygulama, İnternet siteleri gibi kullanıcı ve müşteri bulmak için bire bir yazılım türüdür. E-Ticaret veya kurumsal site sahipleri, mobil uygulamalar ile daha fazla müşteri bulabilir. Uygulamaların arayüzü ve kullanımı arama motorlarından daha rahat olduğu için müşterileri yormadan en hızlı şekliyle verdiğiniz hizmetten yararlanmasını ve bilgi edinmelerini sağlar. 

 

Mobil Uygulama ile kullanıcılar üzerinde olumlu bir imaj çizersiniz. Tasarladığımız ve kodladığımız uygulamaları ayrıca sizin adınıza grafiklerini tasarlayıp paylaşabiliyoruz. 

 

Mobil uygulama fiyatları sektörünüze ve isteklerinize göre değişmektedir. Fakat hazır paketlerimizden en uygun fiyata mobil uygulama sahibi olabilirsiniz. 

MOBİL UYGULAMA İÇİN HEMEN TEKLİF AL

DİĞER HİZMETLERİMİZ