SOSYAL MEDYA YÖNETİMİ

SOSYAL MEDYA YÖNETİMİ

Sosyal Medya Yönetimi, hizmetini Webdesin, İstanbul ajansına bağlı profesyonel uzmanlar tarafından verilmektedir. Yaptığımız, Web Tasarım işlemlerinde sosyal medya hesabı olmayan işletme sahiplerine kısa süreliğine ücretsiz sosyal medya yönetimi hizmeti sunmaktayız. 

 

Sosyal Medya Yönetimi Ajansı olarak bizden hizmet alanlar için öncelikle sektör ve kullanıcı gibi birçok farklı araştırma yaptıktan sonra plan hazırlanır. Plana uygun olarak grafik tasarım ekibimiz sosyal medya hesaplarında paylaşılacak görselleri hazırlarlar. 

 

Webdesin, Sosyal Medya Yönetimi Ajansı uzmanlarımız, hazırlanan görselleri en uygun verim alınacak şekilde düzenler ve paylaşırlar. Sosyal medya hesapları onlarca farklı site ve sosyal medya siteleri ile bağlanıp popülerliğini arttıracak çalışmalar uygulanır. 

 

Sosyal Medya Yönetimi Ajansı

Sosyal Medya Yönetimi Ajansı, yalnızca hesaplarda paylaşılacak görseller hazırlamaz. Bu görseller en iyi alabileceğiniz verimi verecek şekilde uzun araştırmalar sonucunda tasarlanan görsellere, makale uzmanlarımızın ellerinden çıkan özgün ve yaratıcı metinlerin birleşimiyle tamamlanır. 

 

Tamamlanan bu görseller sosyal medya hesaplarında, kullanıcı yoğunluğunun olduğu saatlerde ve platformlarda zaman ayarlı olarak paylaşılır. Webdesin, Sosyal Medya Yönetimi Ajansı, profesyonel uzmanlarımız tarafından hizmet sağlanmaktadır.

 

Sosyal Medya Yönetimi Fiyatı

Sosyal Medya Yönetimi Fiyatları, vereceğimiz hizmete ve sektöre göre değişmektedir. Hizmetin kalitesi hiçbir zaman düşmez, fiyat yalnızca ilgi miktarını değiştirmektedir. 

 

Sosyal Medya Yönetimi Fiyatları için bizimle iletişim kurup teklif alabilirsiniz. 

 

Fiyatlarımız sabit değildir, fakat her daim sektördeki en uygun fiyatı sunmaktan çekinmeyiz. Profesyonel uzmanlarımız tarafından düzenli olarak hizmet sağlanmaktadır. 

 

Sosyal Medya Yönetimi Paketleri

Sosyal Medya Yönetimi Paketleri, fiyata göre şekillendirmek yerine sektöre göre şekillendirmeyi tercih eden bir ajansız. Hazır paketler hiç bir zaman sizi büyütmez ve tam verim almanızı sağlamaz. 

Sosyal Medya Yönetim Paketleri, sektörünüze özel olarak plan dahilinde hazırlanır.

SOSYAL MEDYA YÖNETİMİ İÇİN HEMEN TEKLİF AL

DİĞER HİZMETLERİMİZ