WEB TASARIM

WEB TASARIM

Webdesin ekibimiz ile birlikte sizlere sunduğumuz birçok hizmet içerisinde web tasarım da yer alıyor. Dünya ve rakip firmaları inceleyerek müşterilerinize en iyi şekilde hitap edecek eşsiz web tasarım işlemini en kısa ve en etkili şekilde gerçekleştiriyoruz. Webdesin ajansı olarak %100 Müşteri memnuniyeti öncelikli prensiplerimiz arasında yer alıyor. 

İnternet sitesinde yer alacak ilgi çekci ve profesyonel grafik tasarımların yanı sıra animasyonlu görseller ile zenginleştirilmiş projelerimizin içerisine metin yazarlarımız tarafından yazılan seo uyumlu, özgün makale ve mesajları hedef kitlenize en doğru şekilde ulaştırmanızı sağlıyoruz. 

Webdesin, Web Tsarım ajansı olarak, sizin sektörünüze özel  kurumsal veya e-ticaret sitesi tasarımına öncelikle rakiplerinizi analiz edip, sizin hedefleriniz doğrultusunda ilmek ilmek örerek başlıyoruz. 

%100 Müşteri memnuniyetini esas aldığımız için tasarım sürecinin her aşamasında sizi bilgilendirip fikir ve önerilerinizi dikkate alarak devam ediyoruz. 

Rakip analizi ve sizin hedefleriniz ile bir rota çizip bu yolda ilerliyoruz. Tüm web tasarım hizmetimiz boyunca"kendimiz için bir İnternet sitesi" yapıyormuş edasıyla, benimsemiş bir şekilde ilerliyoruz.

·         Tema Tasarımı (Seçimi)

·         Kurumsal Kimlik Tasarımı (Logo, Görseller)

·         Ana Sayfa ve Diğer Sayfaların Düzeni

·         İstek Doğrultusunda Düzenlemeler (Kod Yardımı)

·         İç SEO Ayarları 

·         Metin ve İçerik Girişi 

Webdesin olarak yukarıdaki adımları izleyeceğimiz aşamaya geldiğimiz zaman yukarıda bulunan adımları izleyerek sizlere en kısa sürede en etkili web tasarım hizmetini profesyonel ekibimiz ile sunuyoruz.

Siz bitti demeden, tasarım süreci bitmiyor. Hayalini kurduğunuz, beğenmediğiniz veya eklenmesini istediğiniz her şeyi eksiksiz yerine getiriyoruz ve size panel, içerik yönetimi hakkında canlı ders veriyoruz. 

Web Tasarım (İnternet sitesi) teslimi sonrasında oluşacak tüm hatala ve sorunları en hızlı şekilde düzeltmek bizim görevimiz.


Web Tasarım Ajansı

Webdesin, en etkili web tasarım ajansı olarak faaliyetlerimizi İstanbul’da yer alan işletme ve firmalara verdiğimiz hizmetler ile gerçekleştiriyoruz. İstanbul haricindeki diğer şehirlerimizde yer alan küçük işletmelere uygun fiyatlandırmalar yapamadığımız için en yoğun tercih edildiğimiz bölge ofisimizin olduğu şehri İstanbul diyebiliriz. Web Tasarım firması olarak İstanbul'da bulunan ve bize web tasarım (İnternet sitesi) yaptırmak isteyen kurumsal veya e-ticaret işletmeleri ile yüz yüze görüşme ve toplantılar gerçekleştiriyoruz.

Web tasarım ajansı prensibimizde, müşterilerimizin sektörüne özel internet sitesi tasarımları yapmaktayız. Tasarımlarımız tamamen kullanıcı ve google dostudur. Şu ana kadar çalıştığımız firmalar, ajanslar, kurumsal ve solo markalardan herhangi bir şikayet almadık. Web Tasarım Ajansı, sizin en iyi verimi almanızı sağlayacak ve sizi ileriye taşıyacak bir iş çıkartmak zorundadır. Biz anlaştığımız müşterilerimiz üzerinden kendimizde bu zorunluluğu prensip olarak hissediyoruz. 

Yaptığımız işlerin, kalitesi sektörün en iyileri arasındadır. Web Tasarım Hizmetleri konusunda belgeli ve deneyim sahibi, profesyonel ekibimiz sizlere en iyi işi çıkarta bilmek için eş zamanlı çalışmaktadır.

Web sitesi tasarımı aşamasında, sektörünüzü analiz edip, araştırmalarımızı sizlere sunarak ortak fikir doğrultusunda ilerliyoruz. 

Daha önce yaptığımız web tasarım örnekleri ile aklınızda daha kolay bir fikir yaratabilirsiniz. Bu örnekler uzun yıllar, deneme ve yanılma yöntemleri sonucunda iyileştirilerek oluşturulmuştur. 

Web Tasarım Firması olarak müşterilimizle görüşmelerimizi yüz yüze yapıp, gerekli sunumları, pazar araştırmasını ve iş çizelgemizi sunuyoruz. Eğer yakın görüşme gerçekleşemiyorsa, uzaktan konferans veya gerekli belgelerin taraflarına iletilmesi ile devam ediyor. 

Web tasarım şirketleri ile anlaşırken, size sundukları raporu ve çizelgeyi iyi incelemeniz gerekiyor. Yüz yüze yapılan görüşmelerde ikna olmadığınız şirketler sizlere memnun kalacağınız tasarımlar sağlaması imkansızdır. 

Web studio çalışmaları ile yazılacak veya düzenlenecek web tasarım siteleri seo uyumlu kodlama dili ile yazıyoruz. 

Webdesin, Web Tasarım Ajansı yukarıdaki birçok farklı internet sitesi prensibi ve daha fazlası ile size en iyi hizmeti vermektedir. 

Web Tasarım Firması

Web Tasarım Firması olarak bizi İşletme sahipleri sektörlerinde rakiplerinden daha ileriye gitmek ve daha hızlı büyümek için tercih ediyor. Web Tasarım Firması olabilmek için sektörün içerisinde aktif olarak yıllardır hizmet verdik. Ekibimizin aile gibi olması yaptığımız işleri kusursuz yapmamızı sağlayan faktörlerden bir tanesidir. 

Web tasarım hizmetleri sağladığımız, müşterilerimizin internet sitesini tasarlarken yazılımı ve içeriği gibi A’dan Z’ye her şeyiyle özel olarak ilgilenmekteyiz. 

Web tasarım yaptırmak isteyenler genellikle sektöründe veya çevresinde bulunan web tasarım şirketleri ile anlaşmaya çalışıyorlar. İşletme sahipleri başarılı ve geri dönüşü yüksek bir internet sitesine sahip olabilmeleri için aceleci davranmaktan kaçınmaları gerekiyor. 

Tasarım ajansı, her aşamada sizi bilgilendirdiği zaman fikirleriniz ve düşünceleriniz tasarım aşamasındaki siteye yön verecektir. 

Web sitesi tasarımı aşamasında önce hayaliniz ve ihtiyaçlarınız doğrultusunda, sonra sektörünüzde bulunan rakipleriniz incelenerek kullanıcı dostu bir tasarımın taslağı oluşturulur. 

Daha önce katıldığımız bir çok web tasarım yarışmaları başarılarımız, Webdesin, kalitesini ve yapabileceklerimizi özetleyecek niteliktedir. 

Web tasarım fiyatları istediğiniz site tasarımlarına göre değişiklik göstermektedir. Rakipleriniz, sektörünüz ve istediğiniz web tasarım projesi fiyatları doğrudan etkilemektedir. 

Web tasarım satış işlemlerimizde size en uygun fiyatları sağlıyoruz. Fiyatlarımızın düşük olması, yaptığımız sitelerin kalitesi ile örtüşmemektedir. 

Web tasarım firması olarak en kalitesi internet sitesini, en ucuz fiyata yaptığımızı bilmeniz gerekmektedir. 

Web Sitesi Tasarımı

Webdesin, web sitesi tasarımı ile sizleri sektörünüz de en iyilerden bir tanesi yapacak gizli formülü uygular. Web sitesi tasarımı aşamaları özenle hazırlanıp, sizlere sunulur. 

Web sitesi tasarımı fiyatları, çok yüksek tutarlar olduğunu düşünenler, daha önce bizden teklif almamış işletme sahipleridir. Sektörünüz deki en iyi sitelerden bir tanesine, en uygun fiyata sahip olmak için bizden teklif almayı unutmayın.

Web Sitesi Tasarımı nasıl yapılır, sorusuna kısa bir cevap vererek aklınızdaki soru işaretlerini bir nebzede olsa giderelim. Web sitesi tasarlarken, günümüz ve gelecek kodlama dili ile arama motorlarının seveceği tarzda kullanıcı dostu olmasına özen gösterilir. 

Web sitesi tasarımı ücretsiz veya çok düşük fiyatlara yaptığı söyleyenlere kesinlikle inanmayınız. Ücretsiz ve basit tasarımları ucuz fiyatlara satmaya çalışan ajanslar oldukça fazla.

Web site tasarım örnekleri ile sizlere çok hızlı ve etkili bir siteyi uygun fiyatlara yapabilmekteyiz. Bu örneklerde yer alan web tasarım scriptleri ve tasarımları, yazılımı ve kodlaması kesinlikle seo dostudur. 

Web tasarım istanbul ajansımızda, sizin işletmenizde veya ortak bir noktada buluşarak ön görüşmeyi gerçekleştiriyoruz. Ön görüşmede anlaştığımız taktirde çalışmalara en hızlı şekilde ekibimiz ile başlıyoruz. 

Webdesin, Web tasarım ajansı sizi büyütecek ve kazandıracak en iyi tasarımı sunmak için profesyonel ekibi ile her konuda size destek sağlar. 

En iyi web tasarım firmaları arasında olmamızı sağlayan, başarılı projelerimiz ve müşterilerimizin yaptığımız işlerde tam memnun olması.

Hazır web sitesi ile başarı beklemek çok yanlış olur. Hazır tasarımların üzerine kod yazmak veya sıfırdan yazılan web siteleri ile yükselmek garanti olacaktır.

Web Tasarım Örnekleri

Webdesin, web tasarım örnekleri ile sektörünüze uygun, en iyi tasarımları ve şablonları sizlere sunuyor. Web tasarım örnekleri ekibimizde ki profesyonel yazılımcı ve grafiker iş birliği sayesinde hayalinizi süsleyecek projelere imza atıyoruz. 

Kişisel web sitesi örnekleri müşterilerimiz tarafından en sık istenilen web tasarım işlemleri arasında yer alıyor. Tasarımını yaptığımız ve hazırladığımız sitelere, örnek web sitesi konuları girdiğimiz zaman müşteriler yapmış olduğumuz site hakkında fikir sahibi olabiliyor. 

Yalnızca işletme sahiplerine ve yetişkinlere hizmet sağlamıyoruz. Ekibimizde bulunan web tasarım ekibi üyeleri öğrencilere çeşitli konularda eğitim veriyor. 11. sınıf web tasarım örnekleri gibi bilişim öğrencilerini geliştirecek tarzda yardımlarımız ile yeni nesle elimizden geldiğince yardım ediyoruz. 

Lise ve üniversite öğrencilerinin web tasarım proje ödevleri yapım aşamasında, takıldıkları ve zorlandıkları yerlere ücretsiz yardım ediyoruz. 

Sektörün bölümlerinde okumayan veya öğrenci olmayan, fakat kendisini yazılım konusunda geliştirmek isteyenler için web sitesi örnekleri html kodları gibi yardım içeren bir çok makalemiz blog sayfamızda mevcut. 

İnşaat web sitesi örnekleri piyasadaki en güncel ve sağlam yazılıma sahip garantili sektörlerimiz arasında yer alıyor. Her sektöre özel olarak çalışmalarımız ile sizi zirveye çıkarmayı hedefliyoruz. 

Hayaliniz ve sektörünüz doğrultusunda hazırladığımız web sitesi arayüz örnekleri ile çalışmalarımız hızlı bir şekilde ilerlemekte. İstediğiniz sitelere en kısa sürede sizlere ulaştırmak için çalışıyoruz. 

Web tasarım nedir gibi soruların cevaplarını bu makalemizde okuyabilirsiniz. İnternet sitesi yaptırmadan önce aklınıza takılabilecek tüm soruların cevapları bu sayfada yer alıyor. 

Sizlere sunduğumuz web tasarım örnekleri sektörde geçirdiğimiz uzun deneyimlerimiz sayesinde kısa sürede sunulmaktadır. 

Web Tasarım Şirketleri

 Web Tasarım Şirketleri arasında istanbul ve Türkiye pazarında Webdesin ajansı olarak büyük bir gururla görevi üstlendik. Web tasarım şirketleri arasında yıllardır bizi tercih eden müşterilerimizi her yıl çeşitli hediyeler ile şükranlarımızı iletiyoruz. 

Web tasarım firması dendiği zaman İstanbul içerisinde bizi tercih eden ve öneren işletme sayısı oldukça fazla. Biz bu başarının sırrını, müşterilerimize yaptığımız internet sitesini, sanki kendimiz yapıp kullanacakmış gibi özenle hazırladığımız dan kaynaklandığını düşünmekteyiz. 

 Web tasarım ajansı, aldığı projeleri sanki kendi işiymiş gibi benimseyip hazırlamadığı zaman müşteri memnuniyeti oldukça düşük oluyor. Prensiplerimiz tamamen müşteri odaklıdır. Web tasarım hizmetleri verdiğimiz işletmeler, kısa ve uzun vadelerde İnternet sitesinin yararını ve pazar payını hissedecek derecelerde görüyorlar. Bizi tercih etmelerinin sebeplerinden bir tanesi de, fiyatlarımızın uygun, kalitemizin yüksek olması. Web sitesi tasarımı yaparken, sektörü çok iyi öğrendikten sonra, rakipleri analiz etmek ve müşteri potansiyeli doğrultusunda bir çalışma çizelgesi oluşturulur. Başarının sırları, başkalarının bilmedikleridir. 

 Müşterilerimiz teklif istedikleri zaman onlara uygun web tasarım örnekleri öncelikle hazırlanır ve görüşme esnasında sunulur. Müşterilerin genellikle bize sordukları web tasarım nasıl yapılır sorusuna anlayacakları tarzda açıklayıcı bir anlatım yapılır ve yaptığımız, yapacağımız işi daha iyi anlamaları sağlanır.

Web dizayn dediğimiz internet sitesinin teması, scripti veya kodlama yazılımı bitirildik den sonra dizayn etme aşamasına geçilir ve bir kalıba oturtulur. 

Webdesin, web tasarım nedir gibi müşterilerin aklına takılabilecek tüm soru işaretlerini giderir. Web tasarım şirketi olmak yalnızca para kazanmaktan ibaret değildir. Eğer müşterilerimize sunduğumuz hizmetten olumlu geri dönüşler alamıyorlarsa onlara borçlusunuz demektir. Webdesin ekibi hiçbir zaman borçlu kalmaz. Siz kazanana kadar yardım etmeye devam eder.

 


Web Studio


Webdesin, Web Studio ortamlarında araştırması yapılan ve kararlaştırılan İnternet sitesi projelerimiz hayata geçiriliyor. Web Studio bizim için sanal bir dünyanın merkezi konumundadır. Web Tasarım İstanbul ili ve tüm ilçelerinde, büyük, küçük tüm işletmelere yaptığımız projeler bu ortamlarda gerçekleşiyor. Web tasarım ajansı olarak bugüne kadar bizimle anlaşan hiç kimse pişman olmadı. Beklentilerini karşıladığımız gibi daha fazla beklenti yaratıyoruz ve bunu başarıyoruz. 

 İnternet sektörüne işini taşıyıp, kurumsal kimliklerini oluşturmak ve daha geniş müşteri kitlesine ulaşabilmek için web tasarımı bize yaptırmak isteyen sayısı oldukça fazla. Müşterilerimizin sektörlerine özel geliştirdiğimiz web yazılım bilgisi ile onları zirveye taşıyacak anahtarı elimizde bulunduruyoruz. Profesyonel web design uzmanlarımız ile hizmetinizdeyiz. Web tasarım hizmetleri yalnızca internet sitesi ile sınırlı değildir. Site yaptığımız işletmelere, kurumsal kimlik, marka imajı ve seo gibi bir çok konuda yardımcı oluyoruz. Web tasarım firması seçimi oldukça önemlidir. Sizi büyüte bileceği gibi markanızı müşteri gözünde kötü gösterebilir.

 Web dizayn işlemlerinin önemi oldukça fazladır. Kullanıcı dostu tasarımlar ayrıca arama motorlarının bir numaralı istekleri arasında yer alıyor. Web Studio sizlere verdiğimiz hizmeti en iyi şekilde yapmamızı sağlar.

 

Dijital Ajans

Dijital Ajans size İnternet ortamında bulunan her türlü hizmet için yardım eder. Webdesin dijital ajans hizmetini sosyal medya ve reklamlarınız dahil olmak üzere her ortamda sizi büyütecek işlemleri gerçekleştirir. Web tasarım ajansı basit web tasarımlarından ziyada o internet sitesinin içeriği, grafikleri, görselleri gibi noktasından virgülüne özenle hazırlamakla mükelleftir. Web tasarım örnekleri sadece sizlere yapılacak tasarımın fragmanı niteliğini taşır. Webdesin, Web tasarım firması tasarımlara ekleyeceği kodlar ve özel yazılımlar ile sizlere kusursuz bir yapı inşa eder.

 Web tasarım hizmetleri her işletmenin ihtiyacına göre değişiklik göstermektedir. Tek tip ve klasik hizmet anlayışı sizi yükseltmez. Web tasarım nasıl yapılır sorunun cevabını kısaca anlaşma yapıldıktan sonra görüşmelerimiz sırasında sizlere anlatılır. Web tasarım nedir öğrendiğiniz zaman size sunulan hizmetin kalitesini anlamakta kolay olacaktır. Web sitesi tasarımı yalnızca görsellikten ibaret değildir. Profesyonel bir yazılıma sahip olmadığı zaman başarısızlık kaçınılmaz olur.

Web tasarım dersleri size internet sitesi teslim edildikten sonra ürün ve içerik girişinizi yapabilmeniz ve yönetmenizi sağlayacak kurs verilir. 

Web Tasarım

Webdesin, Web Tasarım Hizmetleri işletmelerin sektörlerine uygun en çok verim alabilecekleri özel tasarımları kapsamaktadır. Web tasarım hizmetleri sunduğumuz müşterilerimiz, bu güne kadar %100 memnun bir şekilde ayrılmıştır. 

Web sitesi tasarımı yaparken sizin istekleriniz kadar müşterilerin ve arama motorlarının neler istediğide bizim için önemlidir. Sizin en çok verim alabileceğiniz bir tasarımı yapmak için ekibimiz ile odaklı bir çalışma gerçekleştiriyoruz.

Web tasarım fiyatları bütçenize uygun bir şekilde ayarlanmaktadır. Yaptığımız işin kalitesi hiç bir şekilde düşmüyor, sizin en çok geri dönüş alacağınız şekilde tasarlıyoruz. 

Tüm bu işlemleri yaptırmadan önce, web tasarım nedir gibi soruların cevapları kısaca öğrenirseniz, yaptığımız işin kalitesini anlayabilirsiniz. 

Bugüne kadar katıldığımız tüm web tasarım yarışmaları ve ödüllerimiz kalitemizin temsilcisidir. 

Webdesin, web tasarım ajansı uzun vadeli projelerimiz ile sektörünüzde sizleri lider yapacak projeler üretir. En iyi web sitesi için bizim gibi çok iyi bir ekip uyumuna sahip olunması gerekiyor. 

Web tasarım satış için anlaştığımız andan itibaren profesyonel ekibimiz yalnızca sizin için çalışmaya başlar ve en kısa sürede sorunsuz hizmeti sunar. 

 

Webdesin, web tasarım hizmetleri sektörümüzde ve alanımızda uzman ekibimiz ile yenilikçi hizmet anlayışını sizlere sunuyor. 

 

Web Tasarım Fiyatları

Web Tasarım Fiyatları, verilen hizmete göre değişiklik göstermektedir. Webdesin, web tasarım fiyatları konusunda müşterilerine oldukça fazla anlayış göstererek bütçeleri doğrultusunda büyük indirimler uygulayabiliyor. 

Kurumsal veya E-Ticaret siteleri kodlama dili, scripti ve teması sektöre göre değişiklik gösteriyor. Bu değişiklikler ve müşterilerin bizden istedikleri doğrultusunda gider bütçesi ayarlanıyor. Çoğunlukla bir asgari ücret tutarında yaptığımız internet siteleri uzun yıllar boyunca bir işçi den daha fazla çalışıyor ve işinizi büyütmenizi sağlıyor. Web tasarım fiyatları için bizimle görüşüp, teklif alın.

Web Tasarım Hizmetleri:

Hizmet Açıklaması:

Hizmet Fiyatı:

Özel Web Site Tasarımı

Sektörünüze ve isteğine özel yazılan web siteler.

İsteğe göre fiyat değişebilir.

Kurumsal Web Site Tasarımı

Kurumsal işletme sahiplerine tam donanımlı internet sitesi. 

2200 TL

E-Ticaret Site Tasarımı

Full donanımlı ve kusursuz e-ticaret sitesi.

2800 TL

Web Tasarım Yarışmaları

Webdesin ekibi olarak her yıl düzenli web tasarım yarışmaları düzenliyoruz ve başka organizasyonların düzenlediği yarışmalara katılıyoruz. Bu tür web tasarım yarışmaları ekibimizin kalitesini ve profesyonelliğini gösteriyor. 

Bugüne kadar katıldığımız yarışmalarda çeşitli bir çok ödüller kazandık ve kazanmaya devam ediyoruz. İçerik yazarlarımız, yazılımcı ve grafikerlerimiz kendi kulvarlarında önemli yerlere sahiptirler.2019 yılında katıldığımız grafik tasarım ve logo yarışmalarında gösterdiğimiz başarı sektörümüzde oldukça fazla ilgi çekmemize sebep olmuştu. 

Web Tasarım Nedir?

Web Tasarım Nedir sorusunu kısa ve öz bir şekilde aşağıda anlatacağız. İnternet sitesini sektöre özel olarak arama motorlarının istediği şekilde uzman yazılımcılar tarafından tasarlanır. İşletmesini İnternet ortamına taşımaya karar verenler, öncelikle web tasarım nedir sorunun cevabını öğrenmek isterler.

 

 Profesyonel bir web tasarım ajansını yalnızca sizinle kurdukları iletişim ve daha önce yaptıkları işler ile anlamak mümkün değildir. Anlaştıktan sonra proje hakkında sizi bilgilendirdikleri ve yaptıkları araştırmalar sonrasında size sundukları bilgiler ajansın kalitesini yansıtır. 

İşletmenizi veya yaptığınız işi İnternet ortamında yeni müşteriler bulmak veya tanıtmak için yapılan kodlama işlemine Web Tasarım denmektedir. Sizin için özel hazırlanan tüm tasarımlar HTML kod diline çevrilerek İnternet Sitesi haline getirilir. Bu işi profesyonel olarak yapan insanları "web tasarımcı" olarak anıyoruz. 

Web Tasarımcı Ne İş Yapar?

Web Tasarımcı Ne İş Yapar; İnternet sitelerini hedef ve plan doğrultusunda, amaca uygun bir şekilde kodlama dili ile alt tabanını, görünüşünü, panelini oluşturmakla görevlidir. Görseli hazırlanan sitenin kod ile yazılıma dökülerek işlevsellik katar. 

Web tasarımcı tarafından hazırlanan bu internet siteleri, arama motorlarına kaydedilerek kullanıcılara ulaşması sağlanır. 


İnternet sitesi (web tasarım) yapım süreci istenilen işe ve hedefe göre uzun veya kısa sürebiliyor. Sıfırdan tasarlanan siteler uzun süreler ve yüksek maliyetler gerektirirken, hazır temalar üzerinden istek üzerine kodlamalar ve düzenlemeler ile çok daha uygun fiyatlara çok iyi web tasarım işleri çıkarta biliyoruz. Profesyonel grafik tasarım ile birleştirdiğimiz İnternet siteleri on binlerce TL yatırıma gerek duymadan her bütçeye uygun sektörünüzde sizi büyütecek ve çok daha fazla müşteriyle tanıştıracak tasarımları kısa sürelerde elde edebiliyoruz.

World Wide Web (www) ne anlama gelir?

Web sözcüğü İngilizce kökenlidir. Örümcek ağlarına benzetilen, İnternet ağını tarif etmekte kullanılır. Web ne anlama gelir? sorusunu daha detaylı anlatmamız gerekirse. İnternet servisi niteliği taşıyan Web sözcüğü bilgisayarda kodlama dili ile hazırlanan sayfaları (siteleri) internet sayesinde dünyanın dört bir tarafına arama motorları aracılığıyla ulaştırır.


Kullanıcılar arka planda internet sitesini çalıştıran kodu görmezler. Yazılımın üzerindeki grafiksel arayüzü www sayesinde görebilirler. 

Web Tasarım Bölümü

Web Tasarım Bölümü okuyan öğrenciler ve mezun olan uzmanlar kodlama yapısına dair geniş bir bilgi birikimine sahiptir. İnternet sitesi sayfalarını yazılım dili ile kusursuz düzenle oluşturmakla görevlidirler. 


Profesyonel bir internet sitesini sıfırdan tasarlayabilmek için, web tasarım bölümü ve ileri düzeyde grafik tasarım programlarına hakim olmak gerekir. Bölüm sonrasında Web yayıncılığı hakkında detaylı bilgi birikimine sahip olacaklardır.

Çalıştıkları ajans, firma veya şirketler web tasarım dallarında onları daha da geliştirir. Web tasarım bölümü okuyan öğrenciler yalnızca okulda değil evde de kendilerini geliştirmek zorundadırlar. 

Web Tasarımcılığı Taban Puanları 2019

Web Tasarımcılığı Taban Puanları 2019 yılında küçük değişiklikler uygulandı. Meslek lisesinde Bilişim, Web Tasarım bölümlerinin taban puanları oldukça düşüktür. Çevre yakın okullarda rahatlıkla girebilirsiniz.

Univeriversite tercihleri arasında Web tasarımcılığı bölümlerine ait taban puanları yüksektir. 260-490 Arası 4 yıllık devlet kazanma şansınız yüksektir. Fakat her yıl bu puanlar değişiklik gösterebiliyor. 

Üniversiteyi okumak istediğiniz şehir veya okulun puanlarını öğrenmeniz gerekmektedir. 

Web Tasarımcı Ne Kadar Kazanır (Maaşı)

Web Tasarımcı Ne Kadar Kazanır (Maaşı) çalıştığı şirkete göre büyük oranda değişiklik göstermektedir. Çalıştığınız yerin yaptığı işlerin değerine göre web tasarımcı maaşı belirlenir. Ayrıca sizin hangi konuda, ne derece bilgi sahibi olmanız maaşını etkileyen önemli faktörler arasındadır.  

Ajansların sundukları rahat çalışma ortamı maaş miktarını biraz düşürüyor. Fakat büyük şirketlerin bünyesinde web tasarım uzmanı olarak çalışmak yüksek maaşlar getirsede bilgi birikiminizi yavaş yavaş bitiriyor.

Şirketlerin bünyesinde çalışan web tasarımcılar, iş saatleri dışında kendileri geliştirmek zorundalar. Sektörden bir yıl bile uzak kalsanız, çok büyük değişiklikleri kaçırırsınız. 

 Ne kadar çok bilginiz varsa o kadar çok web tasarımcı maaşı sizi bekliyor. 

Web Tasarım Nasıl Yapılır?

Web Tasarım nasıl yapılır sorusu çok sık sorulan fakat pek de açıklayıcı bir şekilde cevaplanamayan sorular arasında yer alıyor. Web tasarım nasıl yapılır kısaca açıklayalım. 

Web tasarım yapabilmeniz için ilaha okumanıza veya bir ajans da çalışmanıza gerek yok. Evde orta sınıf bir bilgisayar ile kendinizi geliştirebilirsiniz. Yerli ve yabancı forum, blog ve haber sitelerinde kodlama dilini yavaş yavaş öğrenerek kendinizi geliştirmek mümkündür. 


Okullarda görülen eğitimler ileri düzey değildir. Okullar açılışı yapar ve temeli atar, geliştirmek size kalmıştır. O yüzden kafaya koyduğunuz takdirde Web tasarımın herhangi bir bölümünü evde uğraşarak uzmanlaşa bilirsiniz. Web tasarım yapmak için öncelikle bilmeniz gereken, kodlama dilidir. Başlangıç için html tavsiye edilmektedir. Fakat sizin hedefinize göre öğreneceğiniz yazılım dili ve programları değişiklik gösterebilir.

 Ekibimizde bulunan her bir kişi kendi alanında uzmandır.

WEB TASARIM İÇİN HEMEN TEKLİF AL

DİĞER HİZMETLERİMİZ